Pieprasīt citātu
Latviešu
2231989ZL2008ALBFT1 attēlsIntersil
ZL2008ALBFT1
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ZL2008ALBFT1
  • Apraksts
    IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    3 V ~ 5.5 V
  • Topoloģija
    Buck
  • Sinhronais taisngriezis
    Yes
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    36-QFN (6x6)
  • Sērija
  • Sērijas saskarnes
    I²C, PMBus, SMBus
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    36-VFQFN Exposed Pad
  • Izvades veids
    Transistor Driver
  • Izejas fāzes
    1
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2 (1 Year)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funkcija
    Step-Down
  • Frekvence - pārslēgšana
    200kHz ~ 1.4MHz
  • Darba cikls (maksimālais)
    95%