Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Datu iegūšana - digitālie potenciometri > X9C103SI
Pieprasīt citātu
Latviešu
X9C103SI
  • Daļas numurs
    X9C103SI
  • Apraksts
    IC DIGITAL POT 10K 100TP 8SOIC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    5V
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperatūras koeficients (tips)
    ±300 ppm/°C
  • Konusveida
    Linear
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-SOIC
  • Sērija
    XDCP™
  • Izturība - tīrītājs (Ohms) (tips)
    40
  • Pretestība (ohm)
    10k
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Krānu skaits
    100
  • Shēmu skaits
    1
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Atmiņas veids
    Non-Volatile
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Saskarne
    Up/Down (U/D, INC, CS)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC