Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikroprocesori > IS80C286-20
Pieprasīt citātu
Latviešu
3540020IS80C286-20 attēlsIntersil
IS80C286-20
  • Daļas numurs
    IS80C286-20
  • Apraksts
    IC MPU 80C286 20MHZ 68PLCC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - I / O
    5.0V
  • USB
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    68-PLCC (24.23x24.23)
  • Ātrums
    20MHz
  • Sērija
  • Drošības līdzekļi
  • SATA
  • RAM kontrolleri
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    68-LCC (J-Lead)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Stieņu skaits / autobusu platums
    1 Core, 16-Bit
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    4 (72 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Grafikas paātrinājums
    No
  • Ethernet
  • Displeja un interfeisa kontrolleri
  • Detalizēts apraksts
    80C286 Microprocessor IC - 1 Core, 16-Bit 20MHz 68-PLCC (24.23x24.23)