Pieprasīt citātu
Latviešu
HFA1100IBZ
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
980+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    HFA1100IBZ
  • Apraksts
    IC OPAMP CFA 850MHZ 8SOIC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±)
    4.5 V ~ 11 V, ±2.25 V ~ 5.5 V
  • Spriegums - ieejas nobīde
    2mV
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-SOIC
  • Slew Rate
    2300 V/µs
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Izvades veids
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
  • Pašreizējais - piedāvājums
    21mA
  • Pašreizējais - izlaide / kanāls
    60mA
  • Pašreizējais - ieejas nobīde
    25µA
  • Bāzes daļas numurs
    HFA1100
  • Pastiprinātāja tips
    Current Feedback
  • -3db Joslas platums
    850MHz