Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Interfeiss - I / O paplašinātāji > CQ82C55AZ
Pieprasīt citātu
Latviešu
252
CQ82C55AZ
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CQ82C55AZ
  • Apraksts
    IC I/O EXPANDER 24B 44MQFP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    44-MQFP (10x10)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    44-QFP
  • Izvades veids
    Open Drain
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • I / O skaits
    24
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pārtraukt izvadi
    No
  • Saskarne
    Parallel
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    I/O Expander 24 Parallel 44-MQFP (10x10)
  • Pašreizējais - izlaides avots / izlietne
    2.5mA