Mājas > Produkti > Optoelektronika > Displeja moduļi - LED simbols un skaitliskais > INND-SS40BCB
Pieprasīt citātu
Latviešu
INND-SS40BCB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    INND-SS40BCB
  • Apraksts
    7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums - maksimums
    465nm
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips)
    3.2V
  • Izmērs / Izmēri
    0.591" H x 0.362" W x 0.124" D (15.00mm x 9.20mm x 3.15mm)
  • Sērija
    INND-SS40
  • Jaudas izkliedes (maksimums)
    114mW
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    10-SMD, No Lead
  • Simbolu skaits
    1
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Millicandela Reitings
    7mcd
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Displeja tips
    7-Segment
  • Digit / Alfa izmērs
    0.40" (10.16mm)
  • Detalizēts apraksts
    Character LED Display Module Blue 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.591" H x 0.362" W x 0.124" D (15.00mm x 9.20mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead
  • Pašreizējais tests
    20mA