Mājas > Produkti > Optoelektronika > LED indikācija - diskrēta > IN-P32ATY
Pieprasīt citātu
Latviešu
IN-P32ATY
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    IN-P32ATY
  • Apraksts
    LED YELLOW CLEAR 2PLCC SMD
  • ECAD modelis
  • Viļņa garums - maksimums
    595nm
  • Viļņa garums - dominējošs
    590nm
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips)
    2.2V
  • Skata leņķis
    120°
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2-PLCC
  • Izmērs / Izmēri
    3.20mm L x 2.80mm W
  • Sērija
    IN-P32AT
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2-PLCC
  • Citi vārdi
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    5 (48 Hours)
  • Millicandela Reitings
    230mcd
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Objektīva pārredzamība
    Clear
  • Objektīva stils / izmērs
    Round with Flat Top, 2.40mm
  • Objektīva krāsa
    Clear
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums (Maks.)
    1.90mm
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Yellow 590nm LED Indication - Discrete 2.2V 2-PLCC
  • Pašreizējais tests
    20mA