Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - vārtu vadītāji > IXZ631DF12N100
Pieprasīt citātu
Latviešu
2221186IXZ631DF12N100 attēlsIXYS RF
IXZ631DF12N100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    IXZ631DF12N100
  • Apraksts
    IXZ631DF12N100 1000V 12A INTEGRA
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    8 V ~ 18 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    10-SMD
  • Sērija
  • Pieauguma / krituma laiks (veids)
    2.4ns, 1.55ns
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    10-SMD, Flat Lead
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Vadītāju skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Loģiskais spriegums - VIL, VIH
    0.8V, 3.5V
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Non-Inverting
  • Augsta puse - Max (Bootstrap)
    1000V
  • Vārtu veids
    N-Channel MOSFET
  • Vadītā konfigurācija
    Low-Side
  • Detalizēts apraksts
    Low-Side Gate Driver IC Non-Inverting 10-SMD
  • Pašreizējais - maksimālais izvads (avots, izlietne)
    72A, 72A