Mājas > Produkti > Releji > Cietvielu releji > CPC1008N
Pieprasīt citātu
Latviešu
5298694CPC1008N attēlsIXYS Integrated Circuits Division
CPC1008N
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CPC1008N
  • ECAD modelis
  • Spriegums - slodze
    0V ~ 100V
  • Spriegums - ievade
    1.2VDC
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    4-SOP
  • Sērija
    CPC, OptoMOS®
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    4-SOP (0.150", 3.81mm)
  • Izvades veids
    AC, DC
  • Citi vārdi
    CLA159
  • On-State Resistance (Max)
    8 Ohms
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Ielādēt pašreizējo
    150mA
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.150", 3.81mm)