Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > XLP736167.331600X
Pieprasīt citātu
Latviešu
1815138XLP736167.331600X attēlsIDT (Integrated Device Technology)
XLP736167.331600X
  • Daļas numurs
    XLP736167.331600X
  • Apraksts
    OSC XO 167.3316MHZ LVPECL SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Izmērs / Izmēri
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)