Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > XLP730693.483000X
Pieprasīt citātu
Latviešu
776221XLP730693.483000X attēlsIDT (Integrated Device Technology)
XLP730693.483000X
  • Daļas numurs
    XLP730693.483000X
  • Apraksts
    OSC XO 693.483MHZ LVPECL SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Izmērs / Izmēri
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)