Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > XLP53V170.000000I
Pieprasīt citātu
Latviešu
XLP53V170.000000I
  • Daļas numurs
    XLP53V170.000000I
  • Apraksts
    OSC VCXO 170.000MHZ LVPECL SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    VCXO
  • Izmērs / Izmēri
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)