Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > XLP536269.952000I
Pieprasīt citātu
Latviešu
2791823XLP536269.952000I attēlsIDT (Integrated Device Technology)
XLP536269.952000I
  • Daļas numurs
    XLP536269.952000I
  • Apraksts
    OSC XO 269.952MHZ LVPECL SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izmērs / Izmēri
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)