Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > XLL730162.000000I
Pieprasīt citātu
Latviešu
2385593XLL730162.000000I attēlsIDT (Integrated Device Technology)
XLL730162.000000I
  • Daļas numurs
    XLL730162.000000I
  • Apraksts
    OSC XO 162.000MHZ LVDS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izmērs / Izmēri
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)