Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > XLL72V024.576000X
Pieprasīt citātu
Latviešu
XLL72V024.576000X
  • Daļas numurs
    XLL72V024.576000X
  • Apraksts
    OSC VCXO 24.576MHZ LVDS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Tips
    VCXO
  • Izmērs / Izmēri
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)