Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > XLL725125.000000I
Pieprasīt citātu
Latviešu
394203XLL725125.000000I attēlsIDT (Integrated Device Technology)
XLL725125.000000I
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    XLL725125.000000I
  • Apraksts
    OSC XO 125.000MHZ LVDS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.5V
  • Izmērs / Izmēri
    0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)