Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > XLL535120.000000I
Pieprasīt citātu
Latviešu
3576144XLL535120.000000I attēlsIDT (Integrated Device Technology)
XLL535120.000000I
  • Daļas numurs
    XLL535120.000000I
  • Apraksts
    OSC XO 120.000MHZ LVDS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izmērs / Izmēri
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)