Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > XLL530800.000000X
Pieprasīt citātu
Latviešu
3286783XLL530800.000000X attēlsIDT (Integrated Device Technology)
XLL530800.000000X
  • Daļas numurs
    XLL530800.000000X
  • Apraksts
    OSC XO 800.000MHZ LVDS SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izmērs / Izmēri
    0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)