Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > IDT6116SA45SO
Pieprasīt citātu
Latviešu
IDT6116SA45SO
  • Daļas numurs
    IDT6116SA45SO
  • Apraksts
    IC SRAM 16K PARALLEL 24SOIC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
    45ns
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    SRAM - Asynchronous
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    24-SOIC
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Citi vārdi
    6116SA45SO
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)