Pieprasīt citātu
Latviešu
ICS9154A-27CS16LF
  • Daļas numurs
    ICS9154A-27CS16LF
  • Apraksts
    IC FREQUENCY GENERATOR 16-SOIC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    2.97 V ~ 5.5 V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    16-SOIC
  • Sērija
  • Ratio - ievade: izlaide
    1:5
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • PLL
    No
  • Izeja
    Clock
  • Citi vārdi
    9154A-27CS16LF
    ICS9154A-27CS16LF-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Galvenais mērķis
    Intel CPU Servers
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievade
    Crystal
  • Frekvence - maks
    140MHz