Pieprasīt citātu
Latviešu
830154AMI-08LF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    830154AMI-08LF
  • Apraksts
    IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8SOIC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    1.4 V ~ 3.465 V
  • Tips
    Fanout Buffer (Distribution)
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    8-SOIC
  • Sērija
  • Ratio - ievade: izlaide
    1:4
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Izeja
    LVCMOS
  • Citi vārdi
    ICS830154AMI-08LF
    ICS830154AMI-08LF-ND
    ICS830154AMI08LF
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Shēmu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievade
    LVCMOS
  • Frekvence - maks
    160MHz
  • Diferenciāļa - ieeja: izlaide
    No/No
  • Detalizēts apraksts
    Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:4 160MHz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Bāzes daļas numurs
    ICS830154-08
Apraksts: CONN LGH RCPT 10VOLT TIN
Ražotāji: Agastat Relays / TE Connectivity
83016
Apraksts: TIMING PULLEY 90T-BLUE(4-PACK)
Ražotāji: Makeblock
Apraksts: IND PRESS TO TEST RED
Ražotāji: Dialight
83014
Apraksts: PLASTIC TIMING PULLEY 90T?4-PACK
Ražotāji: Makeblock
Apraksts: CONN RECEPT LGH 1/2 1POS
830154AGI-08LFT
830154AGI-08LFT
Apraksts: IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8TSSOP
Ražotāji: IDT (Integrated Device Technology)
Apraksts: CONN RCPT FEEDTHRU SPLICE LGH1/2
Apraksts: CONN RCPT FEED-THRU SPLICE LGH-1
Apraksts: PMI BASE PRESS TO TEST
Ražotāji: Dialight
Apraksts: PRESS TO TEST IND
Apraksts: CBL 2PR 22AWG SHLD
Ražotāji: Belden
Apraksts: CBL 2PR 22AWG SHLD
Ražotāji: Belden
Apraksts: CONN LEAD ASSY DBL END 16AWG 81"
Apraksts: LGH-1 PLUG TO LGH-1 PLUG 16AWG
830154AGI-08LF
830154AGI-08LF
Apraksts: CABLE 4 COND 22AWG SHLD 100'
830154AMI-08LFT
830154AMI-08LFT
Apraksts: IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8SOIC