Pieprasīt citātu
Latviešu
72V8980PV8
  • Daļas numurs
    72V8980PV8
  • Apraksts
    IC DGTL SW 256X256 48-SSOP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma piegādes avots
    Single Supply
  • Spriegums - piegāde
    3 V ~ 3.6 V
  • Tips
    Multiplexer
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    48-SSOP
  • Sērija
    72V
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
  • Citi vārdi
    IDT72V8980PV8
    IDT72V8980PV8-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C