Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Loģika - FIFO atmiņa > 72V84L20PA
Pieprasīt citātu
Latviešu
72V84L20PA
  • Daļas numurs
    72V84L20PA
  • Apraksts
    IC FIFO ASYNCH 2048X18 56TSSOP
  • Spriegums - piegāde
    3V ~ 3.6V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    56-TSSOP
  • Sērija
    72V
  • Programmējams karodziņu atbalsts
    No
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
  • Citi vārdi
    IDT72V84L20PA
    IDT72V84L20PA-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Atmiņas izmērs
    72K (4K x 9 x 2)
  • Funkcija
    Asynchronous
  • FWFT atbalsts
    No
  • Datu pārraides ātrums
    33.3MHz
  • Strāva - piegāde (maks.)
    100mA