Pieprasīt citātu
Latviešu
72V71643DA
  • Daļas numurs
    72V71643DA
  • Apraksts
    IC DGTL SW 4096X4096 144-TQFP
  • ECAD modelis
  • Sprieguma piegādes avots
    Single Supply
  • Spriegums - piegāde
    3 V ~ 3.6 V
  • Tips
    Multiplexer
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    144-TQFP (20x20)
  • Sērija
    72V
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    144-LQFP
  • Citi vārdi
    IDT72V71643DA
    IDT72V71643DA-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C