Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Loģika - FIFO atmiņa > 72V285L10TF
Pieprasīt citātu
Latviešu
72V285L10TF
  • Daļas numurs
    72V285L10TF
  • Apraksts
    IC FIFO SS 65536X18 10NS 64STQFP
  • Spriegums - piegāde
    3V ~ 3.6V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    64-TQFP (10x10)
  • Sērija
    72V
  • Iepakojums / lieta
    64-LQFP
  • Citi vārdi
    IDT72V285L10TF
    IDT72V285L10TF-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Atmiņas izmērs
    1.125M (64K x 18)
  • Datu pārraides ātrums
    100MHz
  • Strāva - piegāde (maks.)
    60mA