Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Loģika - FIFO atmiņa > 72V261LA15TF
Pieprasīt citātu
Latviešu
72V261LA15TF
  • Daļas numurs
    72V261LA15TF
  • Apraksts
    IC FIFO SS 8192X18 15NS 64QFP
  • Spriegums - piegāde
    3V ~ 3.6V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    64-TQFP (10x10)
  • Sērija
    72V
  • Retransmites iespējas
    Yes
  • Programmējams karodziņu atbalsts
    Yes
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    64-LQFP
  • Citi vārdi
    IDT72V261LA15TF
    IDT72V261LA15TF-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Atmiņas izmērs
    144K (16K x 9)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Funkcija
    Synchronous
  • FWFT atbalsts
  • Paplašināšanas veids
    Depth, Width
  • Datu pārraides ātrums
    66.7MHz
  • Strāva - piegāde (maks.)
    55mA