Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Loģika - FIFO atmiņa > 72V2113L6BC
Pieprasīt citātu
Latviešu
786466
72V2113L6BC
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    72V2113L6BC
  • Apraksts
    IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 100-BGA
  • Spriegums - piegāde
    3.15V ~ 3.45V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    100-CABGA (11x11)
  • Sērija
    72V
  • Iepakojums / lieta
    100-LBGA
  • Citi vārdi
    IDT72V2113L6BC
    IDT72V2113L6BC-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Atmiņas izmērs
    4.5M (256K x 18)(512K x 9)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Datu pārraides ātrums
    166MHz
  • Strāva - piegāde (maks.)
    35mA