Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Loģika - FIFO atmiņa > 72V2103L6BC
Pieprasīt citātu
Latviešu
72V2103L6BC
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    72V2103L6BC
  • Apraksts
    IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 100-BGA
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.15V ~ 3.45V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    100-CABGA (11x11)
  • Sērija
    72V
  • Retransmites iespējas
    Yes
  • Programmējams karodziņu atbalsts
    Yes
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    100-LBGA
  • Citi vārdi
    IDT72V2103L6BC
    IDT72V2103L6BC-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Atmiņas izmērs
    2.25M (128K x 18)(256K x 9)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Funkcija
    Synchronous
  • FWFT atbalsts
  • Paplašināšanas veids
    Depth, Width
  • Datu pārraides ātrums
    166MHz
  • Strāva - piegāde (maks.)
    35mA