Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Loģika - FIFO atmiņa > 72V01L35J
Pieprasīt citātu
Latviešu
97412772V01L35J attēlsIDT (Integrated Device Technology)
72V01L35J
  • Daļas numurs
    72V01L35J
  • Apraksts
    IC ASYNCH 512X9 35NS 32-PLCC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3V ~ 3.6V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    32-PLCC (14x11.46)
  • Sērija
    72V
  • Retransmites iespējas
    Yes
  • Programmējams karodziņu atbalsts
    No
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    32-LCC (J-Lead)
  • Citi vārdi
    IDT72V01L35J
    IDT72V01L35J-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Atmiņas izmērs
    4.5K (512 x 9)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Funkcija
    Asynchronous
  • FWFT atbalsts
    No
  • Paplašināšanas veids
    Depth, Width
  • Datu pārraides ātrums
    22.2MHz
  • Strāva - piegāde (maks.)
    60mA