Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Loģika - FIFO atmiņa > 72413L35SO
Pieprasīt citātu
Latviešu
72413L35SO
  • Daļas numurs
    72413L35SO
  • Apraksts
    IC FIFO PAR W/FLAGS 32KB 20SOIC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    4.5V ~ 5.5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    20-SOIC
  • Sērija
    7200
  • Retransmites iespējas
    No
  • Programmējams karodziņu atbalsts
    No
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Citi vārdi
    IDT72413L35SO
    IDT72413L35SO-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Atmiņas izmērs
    320 (64 x 5)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Funkcija
    Asynchronous
  • FWFT atbalsts
  • Paplašināšanas veids
    Depth, Width
  • Datu pārraides ātrums
    35MHz
  • Strāva - piegāde (maks.)
    60mA