Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Loģika - FIFO atmiņa > 72401L45SOG
Pieprasīt citātu
Latviešu
453030272401L45SOG attēlsIDT (Integrated Device Technology)
72401L45SOG
  • Daļas numurs
    72401L45SOG
  • Apraksts
    IC FIFO 64X4 PAR 45NS 16SOIC
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    4.5V ~ 5.5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    16-SOIC
  • Sērija
    7200
  • Retransmites iespējas
    No
  • Programmējams karodziņu atbalsts
    No
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Citi vārdi
    IDT72401L45SOG
    IDT72401L45SOG-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Atmiņas izmērs
    256 (64 x 4)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Funkcija
    Asynchronous
  • FWFT atbalsts
  • Paplašināšanas veids
    Depth, Width
  • Datu pārraides ātrums
    45MHz
  • Strāva - piegāde (maks.)
    35mA