Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > 7164L45TDB
Pieprasīt citātu
Latviešu
7164L45TDB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
169+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    7164L45TDB
  • Apraksts
    IC SRAM 64K PARALLEL 28CDIP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
    45ns
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    SRAM - Asynchronous
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    28-CDIP
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    28-CDIP (0.300", 7.62mm)
  • Citi vārdi
    IDT7164L45TDB
    IDT7164L45TDB-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C (TA)