Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > 7132SA55J
Pieprasīt citātu
Latviešu
69834587132SA55J attēlsIDT (Integrated Device Technology)
7132SA55J
  • Daļas numurs
    7132SA55J
  • Apraksts
    IC SRAM 16K PARALLEL 52PLCC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
    55ns
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    52-PLCC (19.13x19.13)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    52-LCC (J-Lead)
  • Citi vārdi
    IDT7132SA55J
    IDT7132SA55J-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)