Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > 71256L45TDB
Pieprasīt citātu
Latviešu
71256L45TDB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
130+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    71256L45TDB
  • Apraksts
    IC SRAM 256K PARALLEL 28CDIP
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
    45ns
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    SRAM - Asynchronous
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    28-CDIP
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    28-CDIP (0.300", 7.62mm)
  • Citi vārdi
    IDT71256L45TDB
    IDT71256L45TDB-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C (TA)