Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > 71024S12YG
Pieprasīt citātu
Latviešu
522525271024S12YG attēlsIDT (Integrated Device Technology)
71024S12YG
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    71024S12YG
  • Apraksts
    IC SRAM 1M PARALLEL 32SOJ
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
    12ns
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    SRAM - Asynchronous
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    32-SOJ
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    32-BSOJ (0.400", 10.16mm Width)
  • Citi vārdi
    800-1411-ND
    IDT71024S12YG
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Atmiņas veids
    Volatile
  • Atmiņas izmērs
    1Mb (128K x 8)
  • Atmiņas interfeiss
    Parallel
  • Atmiņas formāts
    SRAM
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    SRAM - Asynchronous Memory IC 1Mb (128K x 8) Parallel 12ns 32-SOJ
  • Bāzes daļas numurs
    IDT71024
  • Piekļuves laiks
    12ns
71024S12TYG8
71024S12TYG8
Apraksts: IC SRAM 1M PARALLEL 32SOJ
Ražotāji: IDT (Integrated Device Technology)
71023
Apraksts: BIT SLOTTED 1.2MM X 6.5MM 0.98"
Ražotāji: Wiha
Apraksts: PELTIER SH14,125,045,L1,W4.5
Ražotāji: Laird Technologies - Thermal Products
71024S15TYGI8
71024S15TYGI8
Apraksts:
Apraksts: SH14,125,045,L1,EP,W4.5
71024S12YG8
71024S12YG8
71024
Apraksts: BIT SLOTTED 1.2MM X 8MM 0.98"