Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > 70V3319S166PRF
Pieprasīt citātu
Latviešu
70V3319S166PRF
  • Daļas numurs
    70V3319S166PRF
  • Apraksts
    IC SRAM 4.5M PARALLEL 128TQFP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
  • Spriegums - piegāde
    3.15 V ~ 3.45 V
  • Tehnoloģija
    SRAM - Dual Port, Synchronous
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    128-TQFP (14x20)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    128-LQFP
  • Citi vārdi
    IDT70V3319S166PRF
    IDT70V3319S166PRF-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Atmiņas veids
    Volatile
  • Atmiņas izmērs
    4.5Mb (256K x 18)
  • Atmiņas interfeiss
    Parallel
  • Atmiņas formāts
    SRAM
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 128-TQFP (14x20)
  • Pulksteņa biežums
    166MHz