Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > 7008S55PF
Pieprasīt citātu
Latviešu
24998437008S55PF attēlsIDT (Integrated Device Technology)
7008S55PF
  • Daļas numurs
    7008S55PF
  • Apraksts
    IC SRAM 512K PARALLEL 100TQFP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
    55ns
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    100-TQFP (14x14)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    100-LQFP
  • Citi vārdi
    IDT7008S55PF
    IDT7008S55PF-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)