Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Atmiņa > 7005S55PF
Pieprasīt citātu
Latviešu
7005S55PF
  • Daļas numurs
    7005S55PF
  • Apraksts
    IC SRAM 64K PARALLEL 64TQFP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Uzrakstiet cikla laiku - vārdu, lapu
    55ns
  • Spriegums - piegāde
    4.5 V ~ 5.5 V
  • Tehnoloģija
    SRAM - Dual Port, Asynchronous
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    64-TQFP (14x14)
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tray
  • Iepakojums / lieta
    64-LQFP
  • Citi vārdi
    IDT7005S55PF
    IDT7005S55PF-ND
  • Darbības temperatūra
    0°C ~ 70°C (TA)