Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Oscilatori > 4HF200000Z3AACTGI8
Pieprasīt citātu
Latviešu
4HF200000Z3AACTGI8
  • Daļas numurs
    4HF200000Z3AACTGI8
  • Apraksts
    OSC MEMS 200.000MHZ LVPECL SMD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde
    3.3V
  • Tips
    XO (Standard)
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Sērija
    4HF
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    6-SMD, No Lead
  • Izeja
    LVPECL
  • Citi vārdi
    IDT4HF200000Z3AACTGI8
    IDT4HF200000Z3AACTGI8-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.035" (0.90mm)
  • Funkcija
    Enable/Disable
  • Frekvences stabilitāte
    ±50ppm
  • Biežums
    200MHz
  • Detalizēts apraksts
    200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Strāva - piegāde (maks.)
    95mA (Typ)