Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > RY2S-UAC24V
Pieprasīt citātu
Latviešu
937286RY2S-UAC24V attēlsIDEC
RY2S-UAC24V
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RY2S-UAC24V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    19.2 VAC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    7.2 VAC
  • Izbeigšanās stils
    Plug In
  • Pārslēgšanas spriegums
    240VAC, 30VDC - Max
  • Sērija
    RY
  • Atbrīvošanas laiks
    20ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 55°C
  • Vadīt laiku
    20ms
  • Montāžas tips
    Socketable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Socketable
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    3A
  • Kontaktmateriāls
    Silver (Ag), Gold (Au)
  • Saziņas veidlapa
    DPDT (2 Form C)
  • Spoles spriegums
    24VAC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    300 Ohms
  • Spoles spēks
  • Spole strāva
    37.0mA
RY2S-UDC12V
RY2S-UDC12V
Apraksts: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 12V
Ražotāji: IDEC
RY2AV1
RY2AV1
Apraksts: DIODE GEN PURP 600V 3A AXIAL