Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > RR3P-UDC48V
Pieprasīt citātu
Latviešu
3524007RR3P-UDC48V attēlsIDEC
RR3P-UDC48V
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RR3P-UDC48V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 48V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    38.4 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    4.8 VDC
  • Izbeigšanās stils
    Plug In, 11 Pin (Octal)
  • Pārslēgšanas spriegums
    240VAC, 30VDC - Max
  • Sērija
    RR
  • Atbrīvošanas laiks
    25ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 40°C
  • Vadīt laiku
    25ms
  • Montāžas tips
    Socketable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 48VDC Coil Socketable
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    10A
  • Kontaktmateriāls
    Silver (Ag)
  • Saziņas veidlapa
    3PDT (3 Form C)
  • Spoles spriegums
    48VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    1.6 kOhms
  • Spoles spēks
  • Spole strāva
    30.0mA