Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > RH4B-UDC12V
Pieprasīt citātu
Latviešu
5723914RH4B-UDC12V attēlsIDEC
RH4B-UDC12V
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RH4B-UDC12V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 12V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    9.6 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    1.2 VDC
  • Izbeigšanās stils
    Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
  • Pārslēgšanas spriegums
    120VAC, 28VDC - Max
  • Sērija
    RH
  • Atbrīvošanas laiks
    25ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C
  • Vadīt laiku
    25ms
  • Montāžas tips
    Socketable
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 12VDC Coil Socketable
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    10A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
  • Saziņas veidlapa
    4PDT (4 Form C)
  • Spoles spriegums
    12VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    24 Ohms
  • Spoles spēks
  • Spole strāva
    250mA