Mājas > Produkti > Barošanas avoti - ārējie / iekšējie (ārējie) > AC DC pārveidotāji > PS5R-VD24
Pieprasīt citātu
Latviešu
4088030PS5R-VD24 attēlsIDEC
PS5R-VD24
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PS5R-VD24
  • Apraksts
    POWER SUPPLY 60W 24VDC DIN
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izeja 4
  • Spriegums - izeja 3
  • Spriegums - izeja 2
  • Spriegums - izlaide 1
    24V
  • Spriegums - Izolācija
    3kV
  • Spriegums - ievade
    85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
  • Tips
    Enclosed
  • Izmērs / Izmēri
    4.25" L x 1.42" W x 3.74" H (108.0mm x 36.0mm x 95.0mm)
  • Sērija
    PS5R-V
  • Jauda (vatos)
    60W
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Rezultātu skaits
    1
  • Montāžas tips
    DIN Rail
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Obligātā minimālā slodze
  • Ražotāja standarta svina laiks
    4 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Adjustable Output, IP20, Universal Input
  • Efektivitāte
    86%
  • Detalizēts apraksts
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    2.5A