Mājas > Produkti > Kastes, korpusi, plaukti > Rack Thermal Management > G280416G050
Pieprasīt citātu
Latviešu
G280416G050
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    G280416G050
  • Apraksts
    G28 4000 BTU AC 28.55X16.97X10.1
  • ECAD modelis
  • Svars
    87 lbs (39.5kg)
  • Spriegums - ievade
  • Tips
    Air Conditioning Unit
  • Specifikācijas
    A/C Unit, 4000 BTU
  • Izmērs / Izmēri
  • Sērija
  • Citi vārdi
    20931
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    2 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Rack A/C Unit, 4000 BTU
OD300S-48
OD300S-48
Apraksts: 3 FAN TRAY DC 48V 330CFM SHORT
Ražotāji: Orion Fans
G28KP
G28KP
Apraksts: SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 28V
Ražotāji: NKK Switches
PPGPFPA230
PPGPFPA230
Apraksts: RACK FAN PANEL ASSEMBLY 230 VAC
Ražotāji: Hammond Manufacturing
G28AP
G28AP
Apraksts: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
Ražotāji: NKK Switches
G28AV
G28AV
DNMF100AC115
DNMF100AC115
Apraksts: FAN AC 115V 120MM 105CFM 22W
G28AH
G28AH