Mājas > Produkti > Rīki > Crimpers, aplikatori, preses > SA700/DF11
Pieprasīt citātu
Latviešu
SA700/DF11
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SA700/DF11
  • Apraksts
    TOOL SEMI-AUTO DF11
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Nav piemērojams / nav piemērojams
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Instrumentu veids
    Bench Press, Applicator
  • Sērija
    DF11
  • Citi vārdi
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
    Not applicable / Not applicable
  • Lietošanai ar / saistītajiem produktiem
    Rectangular IDC Connectors
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Bench Press, Applicator Tool Rectangular IDC Connectors
SA700/DF11(69)
SA700/DF11(69)
Apraksts: TOOL ACCY
Ražotāji: Hirose
SA7.5CAHE3/54
SA7.5CAHE3/54
Apraksts: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AC
Ražotāji: Electro-Films (EFI) / Vishay
SA70
SA70
Apraksts: TVS DIODE 70V 118.65V DO204AC
Ražotāji: Hamlin / Littelfuse
SA7.5CHE3/73
SA7.5CHE3/73
Apraksts: TVS DIODE 7.5VWM 14.3VC DO204AC
Ražotāji: Vishay Semiconductor Diodes Division
SA700/DF11(73)
SA700/DF11(73)
Apraksts: TOOL ACCY
Ražotāji: Hirose
SA700/DF11(70)
SA700/DF11(70)
SA700/DF11(72)
SA700/DF11(72)
SA7.5HE3/73
SA7.5HE3/73
SA700/DF11(66)
SA700/DF11(66)
SA700/DF11(62)
SA700/DF11(62)
SA7.5CA-E3/73
SA7.5CA-E3/73