Pieprasīt citātu
Latviešu
6064900DF4-26DP-2C attēlsHirose
DF4-26DP-2C
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DF4-26DP-2C
  • Apraksts
    CONN PLUG 26POS DOUBLE CRIMP
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
  • Sērija
    DF4
  • Rindas atstarpe
    0.079" (2.00mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    *DF4-26DP-2C
    H2607
  • Rindu skaits
    2
  • Ielādēto pozīciju skaits
  • Pozīciju skaits
    26
  • Montāžas tips
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Contacts Not Included
  • Detalizēts apraksts
    26 Position Housing Connector Black Crimp
  • Sazināties ar Finish biezumu
  • Sazinieties ar Finish
  • Savienotāju tips
    Housing
  • Krāsa
    Black
  • Kabeļu savienojums
    Crimp
  • Kabeļu piķis
    0.079" (2.00mm)
  • Galda malas piķis
    0.079" (2.00mm)