Pieprasīt citātu
Latviešu
662015M80-4602005 attēlsHarwin
M80-4602005
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    M80-4602005
  • Apraksts
    CONN RECEPT 2MM 20POS 22AWG
  • ECAD modelis
  • Vada tips
    Discrete
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Sērija
    Datamate J-Tek
  • Rindas atstarpe
    0.079" (2.00mm)
  • Piķis
    0.079" (2.00mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    M80-4D12005F1
    M80-4D12005F1-ND
    M804602005
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    20
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Jackscrews, Polarizing Key
  • Stiprinājuma tips
  • Detalizēts apraksts
    20 Position Rectangular Receptacle Connector Crimp Gold 22 AWG