Pieprasīt citātu
Latviešu
5958025M50-3801742 attēlsHarwin
M50-3801742
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    M50-3801742
  • Apraksts
    CONN DIP PLUG 34POS 1.27MM IDC
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    30 AWG
  • Sērija
    Archer M50
  • Rindas atstarpe
    0.050" (1.27mm)
  • Iepakojums
    Tray
  • Citi vārdi
    M50-3801742-ND
  • Rindu skaits
    2
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    34
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Feed Through
  • Detalizēts apraksts
    34 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector IDC 30 AWG Through Hole
  • Sazināties ar Finish biezumu
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Ribbon Cable, DIP Header
  • Krāsa
  • Kabeļu savienojums
    IDC
  • Kabeļu piķis
    0.025" (0.64mm)
  • Galda malas piķis
    0.050" (1.27mm)