Pieprasīt citātu
Latviešu
868846M50-3201745 attēlsHarwin
M50-3201745
  • Daļas numurs
    M50-3201745
  • Apraksts
    CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 34POS
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Stils
    Board to Board or Cable
  • Sērija
    Archer M50
  • Rindu atstarošana - miecēšana
    0.050" (1.27mm)
  • Piķis - saliekšana
    0.050" (1.27mm)
  • Iepakojums
    Tube
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    2
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    34
  • Montāžas tips
    Through Hole, Right Angle
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Mating Stacking Heights
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Izolācijas materiāls
    Polyamide (PA9T), Nylon 9T
  • Izolācijas augstums
    0.136" (3.46mm)
  • Izolācijas krāsa
    Black
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    34 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    1A
  • Kontaktpersonas tips
    Female Socket
  • Kontaktforma
    Square
  • Kontaktmateriāls
    Phosphor Bronze
  • Sazināties ar Length - Post
    0.094" (2.40mm)