Pieprasīt citātu
Latviešu
M50-3103545
  • Daļas numurs
    M50-3103545
  • Apraksts
    CONN RCPT 70POS SMD 1.27MM GOLD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    250V
  • Izbeigšana
    Solder
  • Stils
    Board to Board or Cable
  • Sērija
    Archer M50
  • Rindu atstarošana - miecēšana
    0.050" (1.27mm)
  • Piķis - saliekšana
    0.050" (1.27mm)
  • Iepakojums
    Tube
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    2
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    70
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Mating Stacking Heights
    5.5mm, 6.18mm, 9.47mm
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Izolācijas materiāls
    Liquid Crystal Polymer (LCP)
  • Izolācijas augstums
    0.173" (4.40mm)
  • Izolācijas krāsa
    Black
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    70 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    1A